Tesislerimiz
/
Tesislerimiz
/
Beton Katkı Tesisleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Varlık Makina, uzun yıllardan bu yana yüksek verimli Beton Katkı Tesisleri üretmektedir. Varlık Makina Tesisleri ile yüksek kaliteli karışımları daha kısa sürede elde edebilirsiniz. Bu verimlilik, üstün toz besleme, tozsuzlaştırma, venturi, sıvı mikseri, elektronik tartım sistemi ve kontrolü gibi unsurları içeren Varlık Makina’nın geliştirdiği komple tesis çözümü ile hizmetinize sunulmaktadır.
Referanslarımızdan bazıları:  BASF, HENKEL, SIKA, ...
Beton katkı nedir?
Beton katkıları, çimento, çakıl ve sudan farklı bir harca karıştırma öncesi veya sırasında çalışma kolaylığı, kürleşme sıcaklığı ve sertleşme zamanı veya renk gibi özellikleri değiştirmek için karıştırılan maddelerdir. Kalsiyum klorid gibi bazı katkılar, uzun yıllardır soğuk havalarda sertleşme zamanı için kullanılmaktadır. Diğerleri ise daha yeni geliştirilmiş olup performans özelliklerini genişletme imkânı sunan katkılardır.
Beton katkıları kullanmanın birçok yararı vardır: renklendirme, priz süresi, daha güçlü beton, su azaltma, aynı çimento-su oranında akışı artırmak, daha iyi pompalama, su izolasyonu, ateşe dayanıklılık, çatlama önleme ve düşük yoğunluk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu site Entranet ERP Yazılımı ile hazırlanmıştır.